Premierë: Mimoza e Shkumbini rikthehen pas shumë viteve me ‘Qelibar’

By

Mimoza Mustafa një emër i munguar viteve të fundit në skenën muzikore, disa javë më parë për emisionin ‘Prive ‘ lajmëroi kthimin e saj në muzikë dhe përgatitjen e projekteve të reja.

Befasi ishte sepse kthimin në muzikë po e bënte dhe bashkëshorti I saj Shkumbin Kryeziu.

Si në kohërat e vjetra me bashkëpunimet e sukseshme ‘Lule Mimoze’ dhe ‘3 ditë si 3 mije vjët’ sot dyshja kanë publikuar projektin ‘Qelibar.

Të freskët, në formë, e me një këngë ritmike shënohet kthimi I dyshes në muzikë, me shpresë që të zgjas sa më shumë kësaj radhe pa pauza në mes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm