Çka po e mësojnë Roberti dhe Era, Renee-në e vogël ?! (VIDEO)

By

Çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin në faqet kryesore të mediave së fundmi me thashethemet për ndarje.

Këto u mohuan nga çifti ndërsa Roberti vazhdoi të postoj foto teksa si imazh të profilit ka akoma gruan, Norën.

E para pak minutash, ai ka postuar një video ku shihet Renee në prehërin e Erës teksa tezja e mëson mbesën t’i bie pianos.

Në përshkrim të videos tregohet se është xhiruar para 20 minutash teksa të etiketuar janë edhe Nora dhe menaxheri i Erës, Faton Shoshi që nuk kapen në video nga objektivi i kamerës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm