Greta Koçi nesër publikon këngën e re!

By

Këngëtarja Greta Koçi ka finalizuar projektin e saj më të ri. ‘I besova’ mban emrin kënga e cila është vizualizuar edhe me videoklip.

Ky projekt do të publikohet nesër në ora 14.00 në YouTube.

Para kësaj Greta solli dy bashkëpunime ‘Mas miri’ dhe ‘Me Mu’, të cilat shënuan rikthimin e Koçit edhe me koncerte të një pas njëshme pas një pauze të shkurtër.

Artikuj të ngjashëm