Çka ndodhi me duetin e paralajmëruar mes Norës dhe Robertit?! (VIDEO)

By

Këngëtari Robert Berisha ditën e djeshme solli projektin ‘Vetëm fjalë’ i cili pason ‘Të dua’.

Prive ishte e pranishme në shesh xhirimin për të diskutuar me Robertin mbi këtë projekt dhe jo vetëm.

Berisha, shpalosi edhe planet e mëdha përgjatë verës, bashkëpunimet dhe jo vetëm.

Gazetarja Maki Bajrami pyeti Robertin edhe për duetin e shumëpërfolur me bashkëshorten e tij, Nora Istrefin.

A i kanë anuluar planet?! Çfarë ka ndodhur me duetin e përmendur tash e një kohë?!
Detajet ua sjell videoja e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm