Çfarë shkoi e çfarë nuk shkoi në sfilatën e BKR?! (VIDEO)

By

Javën që po lëmë pas, kreatorja Blerina Kllokoqi Rugova shpalosi koleksionin e ri të veshjeve në një sfilatë të konceptuar ndryshe.

Prive ishte e pranishme për të përcjellur këtë event duke ju sjellur prapaskenat dhe përshtypjet e të pranishmeve.

Por çka nuk shkoi siç duhet e cilat ishin befasitë e sfilatës?!

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm i Vlorijan Halilit.

Artikuj të ngjashëm