Çka mund të ndiqni sonte në Prive ?!

By

Emisioni numër një i showbizit në vend Prive rikthehet sonte me terminin e parë të rregullt për vitin 2016.

Këngëtarja Soni Malaj flet ekskluzivisht për të paren herë pas ndarjes me Mirkon duke zbuluar të vërtetat dhe të pavërtetat e thashethemeve që qarkulluan në media.

Zhvillimet që shkaktuan ‘tërmet’ në shtypin rozë në fillim të vitit 2016 vijnë të trajtuara në një material.

Ronela Hajati flet për rikthimin e saj në skenë me ‘A do si kjo’ kurse Eli Fara i jep fund dilemave në lidhje me deklaratën e saj për martesën e parë.

Në intervistën 60 sekondëshe përgjigjet Onati. Ryva Kajtazi nuk dorëzohet. Kush po sjell këngë solo e kush në bashkëpunim ?!

Këto dhe të tjera, sonte me fillim nga ora 19:00 në Prive.

Artikuj të ngjashëm