Prishet një miqësi në showbizin shqiptar (VIDEO)

By

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni se kush me kë nuk flasin më.

Përveç kësaj, zbuloni detaje nga bashkëpunimi i Genta Ismajlit me reperin Fero dhe ndarjen e ish Miss-it shqiptar, Mirjeta Shala.

Ndiqni materialin e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm