Duhet të shihni shtëpinë që Rihanna sapo ka blerë! (FOTO)

By

Rihanna së fundmi ka blerë edhe një pronë për 10 milionë dollarë në Beverly Hills, e cila është në vendin fqinj me atë që ajo e kishte blerë për 13.8 milionë dollarë vetëm tre muaj më parë.

Prona e re e këngëtares dhe sipërmarrëses së industrisë së kozmetikës përmban katër dhoma gjumi ndërsa ndodhet në gjysmë hektari.

Në fotot e mëposhtme do të mund të shihni shtëpinë në ambientet e brendshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm