Moment romantik: Ernest Zymberi jep puthjen më të bukur për gruan (FOTO)

By

Menjëherë pas martesës, i pritën në radhë udhëtimet dhe këtë fat janë të paktë ata që e kanë.

Aktori i serialit “O sa mirë”, Ernest Zymberi që u bë shumë i dashur për publikun me rolin e Llukmanit, është martuar dhe menjëherë iku për muaj mjalti në Ishujt Maldive.

Menjëherë pas kësaj, ai mori nga një mik i tiji një dhuratë për të udhëtuar drejt Parisit me bashkëshorten.

Në këtë qytet të dashurisë, ai ka realizuar një imazh shumë të bukur i cili shpërfaqë një moment romantik të çiftit.

Ernesti është fotografuar duke i dhënë një puthje pasiononte bashkëshortes së tij. /Prive.al

Fou d’amour #paris #eiffeltower #love

A post shared by Ernest Zymberi (@ernestzymberi) on

Artikuj të ngjashëm