Bruno paralajmëron klipin e ri tek varrezat (VIDEO)

By

Bruno ka paralajmëruar klipin e ri.

Këngëtari postoi një video në Instagram me anë të cilës ka njoftuar se projekti i ri “Zoti të më vrasë” është finalizuar dhe do të jetë gati së shpejti për t’u lansuar.

“vjen së shpejti”, ka shkruar Bruno në pamjet ku shihet tek varrezat duke lënë të nënkuptohet se kënga është baladë.

Projekti i tij i fundit është dueti me Florin dhe ai me Artjola Toskën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BtwMt0UhUKf/

Artikuj të ngjashëm