Ky është Toneri për fytyrë që la të mahnitur Liberta Spahiun

By

Liberta Spahiu shpesh herë ndan me ndjekësit produkte, të cilat me patjetër duhet t’i përdorë çdo vajzë në përditshmërinë e saj.

Kësaj radhe, Liberta përmes një TikTok-u ndau me ndjekësit Tonerin, të cilin tash e një kohë po e përdor dhe i cili e la të mahnitur me rezultatet e tij.

Ky Toner është produkt korean me përmbajtje bimore dhe ju që jetoni në Kosovë shumë lehtë mund ta bëni tuajin. Prandaj, mos humbni shumë kohë dhe klikoni në linkun e mëposhtëm për ta porositur tuajin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L’kurë (@lkureshop)

Ndërsa ju që jetoni në diasporë mund ta porosisni në Amazonë duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Madje kemi një lajm të mirë për ju!

Porositeni sot dhe fitoni 40% zbritje në porosinë tuaj. /Prive.al

https://www.amazon.com/shop/libertaspahiu/list/1BI9OL3F2M6P5?linkCode=spc&tag=diellzaspahiu-20&domainId=influencer&asc_contentid=amzn1.ideas.1BI9OL3F2M6P5

 

Artikuj të ngjashëm