Super ylli botëror zbarkon në Durrës?!

By

Shqipëria së fundmi është shndërruar në një arenë ku yje botëror po zbarkojnë për të performuar.

Por nëse Willy Williams dhe James Arthur mendojmë se janë emra mjaftueshëm të mëdhenj që erdhën këtë vit në Shqipëri, gabohemi.

Besoni ose jo, shteti është në agjendën e hiq në pak se reperit amerikan Chris Brown. Këtë e ka bërë të ditur vetë Brown i cili në profilin e tij zyrtar në Instagram ka shpërndarë datat e koncerteve.

Në vazhdën e turit në Mesdhe, Durrësi është vendosur me datën 8 Korrik, ditën e premte krahas Italisë e Spanjës.

Detaje tjera për vendin apo organizatorët nuk janë bërë të ditura. /Prive.al/

chris

 

Artikuj të ngjashëm