Me këtë kolege do bënte duet Yllka Kuqi

By

Këngëtarja Yllka Kuqi iu përgjigj sonte pyetjeve të Liberta Spahiut në rubrikën Kutia të emisionit NIN në Klan Kosova.

Ajo deklaroi se nuk beson që macet e zeza sjellin ters, teksa vetëbesimin e ceku si pikë të fortë të vetes.

Yllka u pyet edhe për faktin se a e do ajo bashkëshortin apo ai atë dhe me cilën këngëtare femër do kishte bërë duet.

Këngëtarja ceku ndjeshmërinë si pikë të dobët të saj, /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm