ÇKA E LIDH VILDANE ZENELIN ME 50 CENT?!

By

Vildane Zeneli është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi mjaft të nxehta. Por së fundmi modelja ka publikuar një imazh ku shihet shumë afër reperit me famë botërore 50 cent.

E të njëjtin postim, madje para Zenelin e ka publikuar edhe 50 cent.

“Ndonjëherë vetëm duhet ta dëgjosh nga afër. Pastaj mund ta dëgjosh zemrën e saj dhe sa shumë e dëshiron” – ishte shkrimi i 50 cent.

Kjo fotografi të lë të dyshosh se ka diçka më shumë mes dyshesh.

I gjithë ky moment është fotografuar nga një tjetër shqiptare. Grimerja me famë botërore Suzana Halili ka shkrepur fotografinë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm