Çka e lidh Franceska Rustem-in me Butrint Imerin?

By

E ftuar këtë javë në intervistën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Franceska Rrustemi.

Ajo tregoi arsyen pse u nda nga i dashuri, çka e lidh me Butrint Imerin si dhe u përgjigj në pyetjet pikante të emisionit Prive.

Ndiqni përgjigjjet e saj në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm