Çka do të ndodhë me Atdheun? – Flet Xhuli (VIDEO)

By

Kryefjala e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, ka treguar se çka do të ndodhë me Atdhe Xharavinën tash pasi edicioni i parë ka përfunduar.

Ajo tregoi nëse do të vazhdojë lidhja, dhe poashtu ka folur edhe për shumë gjëra të tjera.

Ish-misi shqiptar pati edhe një koment për Stresin i cili doli fitues, por edhe për banorët e tjerë.

Ndiqni videon më poshtë dhe do të kuptoni çka tha Juli pas gjithë kësaj aventure./Prive.al

Artikuj të ngjashëm