Cilit reper shqiptar do ia bënte ‘delete’ Da Ghost? (VIDEO)

By

Pyetjeve më provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu përgjigj reperi Da Ghost.

Artisti i cili ka kohë pa publikuar projekte të reja muzikore tregoi a e ka parë serinë më të përfolur “Game of Thrones” si dhe kujt do i bënte ‘delete’ nga reperët shqiptarë.

Përveç këtyre, reperi tregoi a e detyron bashkëshortja të shohë seriale turke dhe çka kërkon shpesh djali i tij.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm