Cilin person urren Era Istrefi? (VIDEO)

By

Era Istrefi po jeton jetën për të cilën shumë yje të skenës shqiptare ia kanë zili.

E famshme jo vetëm në vendet ku flitet shqip, por edhe në ato pjesë të botës ku s’është dëgjuar ndonjëherë për shqiptarët.

Të pakta i ka intervistat që jep për mediumet tona, mirëpo për Prive në Klan Kosova, në intervistën e famshme 60 sekondëshe, Era pati thënë se nuk urren askënd në këtë botë.

Duke u përgjigjur pranë mikrofonit të Klan Kosovës, ajo ka deklaruar se muzika është dashuria më e madhe që ka në jetë dhe se vëllain e do më së shumti. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm