Tayna vjen me një freestyle

By

Projekti i saj solo ‘Sicko’ edhe pse rrodhi në internet para se të publikohej, pati një sukses të mirë. Kënga u publikua në mes të tetorit dhe u prodhua nga Cricket dhe me tekst të Tayna-s.

Sot ajo për të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj, publikoi një projekt të ri i cili është Freestyle.

Projekti është lansuar në platformën e Youtube dhe ju mund ta ndiqni duke klikuar në videon më poshtë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm