Cili mashkull shqiptar i ka pëlqyer Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

By

Albërie Hadërgjonaj ka qenë mysafirja e radhës në emisionin NIN në Klan Kosova.

Këngëtarja shqiptare ka folur për shumë gjëra sa i përket jetës private dhe karrierës muzikore.

Përveç kësaj, Albëria iu ka përgjigjur edhe pyetjeve në ‘Haje ose Thuaje’.

Cili mashkull shqiptar i ka pëlqyer asaj dhe si i renditi disa artiste shqiptare?

Të gjitha i kuptoni më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm