Pas “Grammy”, Dua Lipa mori suprizën më të bukur nga i dashuri

By

Dua Lipa është një yll i vërtetë, dhe këtë e dëshmoi performanca e saj në “Grammy”.

Është edhe vajzë me fat, dhe këtë e dëshmoi surpriza që Anëar Hadid përgatiti për të pas mbrëmjes prestigjioze.

Hadid ka organizuar një festë në shtëpinë në Los Angeles dhe nga fotot duket se i gjithë ambienti është zbukuruar me flutura e tullumbace shumëngjyrëshe. Në një cep të shtëpisë shihet e shkruar edhe emri i Duas.

“Të gjithë fluturat e botës duke pritur për mua. Engjëlli im”, ka shkruar Dua, teksa ka etiketuar Anëar në postim. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm