Cili këngëtar është shok i Korab Shaqirit? (Video)

By

Këngëtari Korab Shaqiri dje ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri ‘Shokët e mi’.

Në muzikë ka punuar vetë Korabi e ndërsa në videoklip ka punuar ekipi i Imagine Films.

Në spot shihet edhe një mik i Korabit, të cilët përveç shoqërisë kanë të njëjtin profesion.

Yll Limani shfaqet në projektin e fundit të Shaqirit/Prive.al

Artikuj të ngjashëm