Cili çift shqiptar po përjeton krizë? (VIDEO)

By

Sonte Prive ju sjell materiale interesante.

Teuta Selimi ndan me publikun ‘5 data’, kush po përjeton krizë në çift, çka i ndodhi Ermal Mamaqit dhe jo vetëm.

Shumëçka do të kuptoni sonte, prandaj rrini para ekranit të Klan Kosova.

Prive nga ora 22:00, emision me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm