Cilën periudhë të jetës së saj e konsideron tmerr Adelina Ismaili?!

By

Këngëtarja Adelina Ismaili, duke folur në NIN të Klan Kosova u pyet për fëmijërinë e saj dhe paralelet që do donte t’i shihte tek djali i saj.

Duke qenë se famën e ka kapur që në moshë të vogël, Adelina deklaroi se nuk ka ditur kur i ka nisur dhe kur i ka përfunduar fëmijëria e saj, të cilën e konsideroi si ‘tmerr’.

Ajo shtoi se do  ketë prioritet lumturinë e djalit duke mos e ngarkuar shumë si zakonisht tek prindërit që janë tepër kërkues. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm