Cilën këngë do ta këndojë nëna e Dafinës në album? (VIDEO)

By

Për herë të parë, Dafina Zeqiri ka ftuar nënën e saj të jetë pjesë e albumit “Dafinë moj” që do të dalë së shpejti.

Në një intervistë dhënë për emisionin NIN në Klan Kosova javë më parë, këngëtarja tregoi çfarë kënge do të këndojë ajo.

Përveç kësaj, artistja ka treguar edhe shumë gjëra të tjera rreth albumit dhe jetës së saj.

Klikoni intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm