Cilat të vërteta dhe të pavërteta i solli Prive këtë javë për ju?

By

Si çdo të premte edhe këtë javë, Prive në rubrikën “E vërtetë e pavërtetë” solli të vërtetat e thashethemeve të javës që po lamë pas.

Çka u përfol këtë javë dhe sa ishin të vërtetat thashethemet e javës ua zbulon Prive.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm