Cila këngëtare shqiptare po bëhet gati për koncertin e Rihanes sonte? (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare qe karrierën dhe jetën e saj në përgjithësi po e vazhdon në SHBA, për asnjë moment nuk po ndalet së punuari rreth synimeve të saja të mëdha.

Ani pse shumë e përfolur në mediat rozë për martesën e saj dhe jo vetëm, Linda pa kthyer kokën prapa ngjiti suksesin të cilin shumë prej fytyrave tona publike do e lakmonin.

Kujtojmë së fundmi pjesëmarrjen e saj në kompeticionin “American Idol” ku jo vetëm që përformoi para një jurie shumë të famshme mes tyre J.LO por edhe arriti një sukses mjaft të madh.

Ajo është mjaft aktive në llogarinë e saj në instagram, duke publikuar kështu imazhe përgjatë secilit aktivitet të saj.

I fundit imazh është ky që po transmetojmë tek ju ku jo vetëm që mund të shohim linjat e arritura perfekte të saj por edhe një mbishkrim mjaft intrigues, “Gati për sonte,# kuq, #zi, #koncerti i #Rihanës #drejtpërdrejtë”

Kështu ka shkruajtur Linda duke na bërë të kuptojmë që ajo do ta ndjekë për afër koncertin e Rihanës sonte, madje ka bërë me dije që edhe ndjekësit e saj mund të shoohin live në facebook./PRIVE.AL/

984649a1e17ecfcfa92c286b04fa4b25c5e2794432937ec832f9ab3fe4a6b4e8_full

 

Artikuj të ngjashëm