Nuk do besoni se sa është bakshishi më i madh për Pro Band (VIDEO)

By

Ku janë ata është edhe atmosfera. Një leksion i tillë ka kohë që është mësuar nga publiku që po i beson grupit Pro Band atmosferën në mbrëmjet më të rëndësishme të jetës.

E pikërisht djemtë e grupit që së fundmi po performojnë bashkë edhe me këngëtaren Ganimete Abazi – Ganen, ishin protagonistë të një interviste në emisionin Prive ku përballë gazetares Maki Bajrami shpalosën detaje nga veprimtaria e tyre që nuk ndalet as përgjatë muajve të vjeshtës.

Të pa shmangshme ishin edhe pyetjet në lidhje me bakshishet, shumë të përfolura mes këngëtarëve që këndojnë në dasma.

Shifra astronomike në euro e përmendur nga gazetarja Maki Bajrami nuk u mohua nga djemtë e Pro Band të cilët megjithatë nuk deshën që të flasin shumë për nivelin e pagesës dhe çmimeve.

Për ta kuptuar se për çfarë shifre bëhet fjalë, ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm