Cila këngëtare shkoi sot në ndeshje për Armando Sadikun?!

By

Ditën e sotme u zhvillua miqësorja mes Shqipërisë dhe Bosnës në Elbasan Arena.

Ndonëse numri i tifozerisë ishte i paktë krahasuar me ndeshjet kualifikuese, duket se figura publike nuk kanë munguar.

Në ndeshje, e pranishme ka qenë  Shkenda Dubova me të dashurin e saj, Labin por më e zjarrtë në tifozeri ishte një tjetër kolege, Fibi.

Këngëtarja nga Shqipëria madje ka postuar foto me fanellën e Armando Sadikut për të cilin ka bërë tifozeri e nën shoqërinë e të cilit është parë edhe para ndeshjes në fushën e blertë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm