Çifti më i dashuruar i skenës (FOTO)

By

Pothuajse çdokund po shfaqen bashkë. Ata janë krah për njëri tjetrin dhe dashurinë e kanë shfaqur edhe në intervista e publikime në rrjetet sociale.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë shëmbëlltyra e dashurisë së sinqertë.

javën që lamë pas, ajo festoi ditëlindjen e 24 me një festë të organizuar nga Besi, në mes miqsh e surprizash.

Çifti këtë vit do e kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë.

Në një fotografi që Xhensila ka publikuar në profilin ë saj në Instagram, ata duken më të dashuruar se kurrë në njëri tjetrin, teksa po shijojnë bashkë disa ditë pushim duke udhëtuar.

I need you like a heart needs a beat…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 

 

Artikuj të ngjashëm