Çifti i njohur kapen mat bashkë pasi kishin një vit që ishin ndarë

By

A ju kthyen Kourtney Kardashian dhe Younes Bendjima përsëri bashkë?

Ata u kapën mat duke mbajtur duart ndërsa ishin në Los Angeles në fotot e reja të marra nga Daily Mail.

Sipas fotove, Bendjima, 26 vjeç, morri Kardashian në shtëpinë e saj në Calabasas dhe më pas e çoi në qendër të qytetit për drekë së bashku. Ata gjithashtu thuhet se u ndalën nga një galeri arti në qytetin Culver.

Cifti u ndanë pak më shumë se një vit më parë, në gusht 2018. Modeli algjerian ishte i dashuri i parë publik i Kardashian pasi që lidhja e saj nëntë vjeçare me Scott Disick mori fund.

Burimi: People.com

 

Artikuj të ngjashëm