Çifti i njohur i thonë lamtumirë romancës së tyre

By

Andrew Garfield dhe e dashura e tij, Alyssa Miller, janë ndarë.

Modelja hyri në Instagram, për të mbyllur raportet se ajo dhe aktori janë ndarë.

“Nëse duhet të bëni thashetheme, të paktën përdorni një foto të lezetshme”, shkruajti Miller, 32 vjeçe, një selfie që bëri me Garfield, 38 vjeç, në një makinë në natën e ndarjes së çmimeve SAG 2022, ku çifti bëri debutimin e tyre në tapetin e kuq në shkurt.

“Ata ishin bashkë për mjaft kohë përpara se të dilnin publikisht, por oraret e punës nënkuptojnë se ka qenë vërtet e vështirë të shiheshim”, tha një burim për gazetën britanike të premten. “Për më tepër, u bë e qartë se kishte disa dallime mes tyre dhe u vendos që ata janë më mirë të ndarë, të paktën tani për tani”.

Burimi shtoi se ndarja e zhgënjyer që nga ajo kohë ishte “zhgënjyese” për Garfield, megjithëse ai “po e mbante kokën lart dhe po merrte pak kohë për veten pas disa muajsh plot tension”.

Garfield dhe Miller u panë për herë të parë së bashku në nëntor 2021 kur u fotografuan të kapur për dore në New York City.

Mandatory Credit: Photo by Christopher Polk/Shutterstock for SAG Awards (12818627gy)
Andrew Garfield
28th Annual Screen Actors Guild Awards, Show, The Barker Hangar, Santa Monica, Los Angeles, USA – 27 Feb 2022

Artikuj të ngjashëm