Çifti i “Big Brother Albania” bëhen prindër për herë të dytë

By

Hynë në edicionin e shtatë si Big Brother si një çift i vërtetë, që për shkak të mërgimit e kishin jetuar dashurinë e tyre në distancë.

Janë Matilda dhe Fatjoni çifti që janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e dhanë përmes rrjeteve sociale duke treguar se janë bërë sërish me vajzë.

Our house is full" / The couple of 'Big Brother Albania' become parents for  the second time, among the great emotions they share the sweet images  (PHOTO) - Gossip

“Gëzimi jone i dyte por i fuqishëm aq sa i pari. Faleminderit mamit Matilda Gega për këto emocione te papërshkrueshme. U mbush shtëpia me princesha”, shkruan Fatjoni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm