Afrona zbulon destinacionin e radhës të pushimeve me Bleron!

By

Përvjetorin e parë së bashku e pritën në Meksikë, më pas shijuan bukuritë e Athinës por duket se çifti Afrona dhe Blero do t’i rikthehen shtetit helen sërish.

Bukuroshja ka zbuluar në rrjete sociale se destinacioni i radhës është Santorini, një ndër ishujt më magjepsës të detit Egje.

Nuk dihet se kur dyshja do të shkojnë atje por duket se kjo do të ndodh së shpejti.

I pafshim kështu, të lumtur me njëri-tjetrin e në pushime së bashku, gjithmonë! /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm