Çifti i aktorëve shqiptarë bëhen prindër për herë të dytë

By

Ditën e sotme aktorja e njohur Edona Reshitaj është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën të cilën kanë vendosur ta quajmë Hana.

Lajmi është bërë i njohur për publikun përmes një fotografie ku vëllai i madh Duka shfaqet teksa “mirëpret” anëtaren më të re të familjes.

Me jetë të gjatë Hana! /Prive.al

Per Festat e Fundvitit, Dukës i erdhi dhurate e motra, te cilen e therriste Hanë, sa ishte ende n'barkun e nanës. E vogla Hanë, mua dhe Edonen na beri prinder per here te dyte, me 22.12.2020
🙏❤️🧿

Posted by Besart Sllamniku on Friday, December 25, 2020

Artikuj të ngjashëm