Çiftet mbretërore do të ritakohen sërish në publik pas përçarjes

By

Hera tjetër kur Princi William dhe Kate Middleton do të takohen në publik me Princin Harry dhe Meghan Markle pritet të jetë në Remembrance Sunday.

Është traditë që anëtarët e familjes mbretërore shoqërojnë Mbretëreshën në Remembrance Day Service – por në këtë rast të këtij viti, që do të zhvillohet në 10 nëntor, do të shënojë edhe ribashkimin e parë të ‘Fab Four’, pasi një dokumentari të ITV ku u konfirmua një përçarje midis dy çifteve, njofton Klan Kosova

Sipas The Sun, stafi i pallatit shpreson që Duka dhe Dukesha e Cambridge dhe Duka dhe Dukesha e Sussex, mund ta përdorin atë si rast për të “reflektuar”.

Planet gjithashtu janë duke u krijuar për të siguruar që ngjarja, e mbajtur në Cenotaph në Londër, do të zhvillohet “pa probleme”.

Artikuj të ngjashëm