Ciara pranon dhuratë nga kjo e famshme shqiptare

By

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Ciara u bë sërish nënë rreth një javë më parë.

Këngëtarja solli në jetë Win, fëmiun e tretë të saj e të dytin nga martesa me Russell Wilson.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday WIN!!! Mommy & Daddy Love You! Win Harrison Wilson 7.23.2020 8lbs 1 oz. ❤️ 👶🏽

A post shared by Ciara (@ciara) on

 

View this post on Instagram

 

Welcome Home Win 💙

A post shared by Ciara (@ciara) on

E duket se një prej modeleve më të njohura shqiptare gëzon familjarisht në raport të afërt me yllin botëror që përfshin edhe shkëmbim të dhuratave.

Ciara ka falënderuar Emina Çunmulajn dhe bashkëshortin e saj Sam Nazarian për dhuratën e pranuar me rastin e lindjes së djalit në një postim në InstaStory.

Kjo nuk është hera e parë që Emina me bashkëshortin e saj, Sam shfaqen të afërt me shumë të famshëm botërorë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm