Super ylli turk Serdar Ortaç, sot dhe nesër në Klan Arena

By

Ashtu siç paralajmëroi Prive javë më parë, këngëtari turk Serdar Ortaç do të përformojë në Prishtinë.

Këngëtari i njohur turk, Serdar Ortaç së bashku me ekipin e tij muzikor do të performojë live sot dhe nesër në Klan Arena.

“Klan Arena” tashmë njihet përmes koncerteve artistike pa audiencë që janë realizuar gjatë pandemisë. Mirëpo, tash po shndërrohet në një qendër argëtimi kështu duke ofruar hapësira për koncerte, kokteje, konferenca, mbledhje dhe çfarëdo organizimi tjetër, shkruan Klankosova.tv.

Ejani dhe kaloni një mbrëmje të paharrueshme!

Artikuj të ngjashëm