Chris Brown është bërë baba për herë të tretë?

By

Thuhet se Chris Brown u bë baba për herë të tretë me një grua të re të quajtur Diamond Brown, e cila së fundmi solli në jetë një foshnje.

Nëse Chris Brown konfirmonte se ai është babai, atëherë kjo do ta bënte fëmijën e tretë të këngëtarit me nënën e tij të tretë. Këngëtarja R&B, 32, ka një vajzë shtatëvjeçare Royalty Brown me modelen Nia Guzman dhe Aeko Brown me Ammika Harris.

Diamond Brown ka konfirmuar përmes Instagramit se ka sjellë në jetë një vajzë.

Ndërkohë që nuk ka asnjë konfirmim nga nëna apo Chris Brown, shumë nga fansat e këngëtares së njohur komentuan nën fotot e saj teksa uruan Diamond dhe Chris Brown për fëmijën e tyre të parë së bashku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm