Çfarë thotë Teuta Selimi për komentet negative? (VIDEO)

By

“Ja fala” quhet kënga e fundit e Teuta Selimit.

Këngëtarja bashkëpunoi me Bini Nebihun dhe Fadil Topallin në këtë projekt muzikor për të cilin ka marrë komente pozitive por edhe negative për shkak të pamjes së saj.

Mirëpo, si i komenton këto komente Teuta?

Këngëtarja ishte në një intervistë për Prive ku foli për këtë pjesë dhe sigurisht për planet e saj në muzikë.

Të gjitha të rejat nga ajo mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm