Çfarë po zihet mes Mozzik dhe Getinjo?

By

Si duket së shpejti Mozzik dhe Getinjo do sjellin një befasi për adhuruesit e muzikës së tyre.

Fjala është për një album të përbashkët.

Ishte Getinjo ai që ndau një fotografi nga koncerti i përbashkët i tyre dhe shkroi: “A jeni gati për këtë vit? Pe bajmë një album bashk me muzik”.

Se çfarë do sjellin dy vëllëzërit, do na mbetet të presim që ta kuptojmë, por një gjë është e sigurt se hite do kemi mjaft shumë këtë vit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm