DIVA BËHET NËNË! Adelina sjell në jetë djalin

By

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë sot nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq dorën e bebes së posalindur.

Detajet tjera mbi emrin e djalit apo fotografitë e para nuk janë publikuar akoma meqenëse çifti do privatësi në këto momente të papërshkrueshme.

Kujtojmë se pak javë më parë, në një intervistë ekskluzive për NIN në Klan Kosova, Adelina shpalosi gjerë e gjatë gjithë emocionet e shtatzënisë dhe zhvillimeve tjera në jetën e saj.

Djali i divës dhe Valit qoftë me jetë të gjatë! /Prive.al/ 

Image may contain: one or more people and ring

Artikuj të ngjashëm