Pas ndarjes nga Gigi Hadid, Zayn Malik po kërkon partnere të re?

By

Zayn Malik dyshohet se u regjistrua për një aplikacion takimesh ku mund të takonte “gratë të kolme të bukura” pas ndarjes së tij të fundit nga Gigi Hadid.

Një burrë që duket se është këngëtari i “Pillowtalk”, 29 vjeçar, është parë në aplikacionin WooPlus në një video që po qarkullon në internet.

Klipi tregon një djalë që duket njësoj si Malik – përveçse me mjekër të plotë – duke marrë pjesë në një sfidë me emoji. Emri në profil është “Zed” dhe vendndodhja e tij është etiketuar si Ottsville, Filadelfia. (Malik jetoi në Pensilvani ndërsa ishte në lidhje me Hadid.)

WooPlus është një “aplikacion takimesh për njerëzit e kolmë për të gjetur dhe shijuar dashurinë”, sipas faqes së saj të internetit. /Prive.al

zayn-malik-gigi-hadid-88zayn-malik-gigi-hadid-88

Artikuj të ngjashëm