Çfarë po zihet mes Juliana Nurës dhe Arta Bajramit?

By

Arta Bajrami është rikthyer për të gjithë fansat e saj me një album të ri.

Dita ditës ajo po ndan edhe detaje të reja që lidhen me projektet e saj muzikore dhe së fundmi ajo po bashjëpunon me Juliana Nurën.

Ish-banorja e shtëpisë së BBVK, Xhuli dhe këngëtarja, Arta janë bërë bashkë për videoklipin e ti të kësaj të fundit.

Bëhet fjalë për videoklipin e këngës “S’jom aktore” detaje për të cilën nuk janë bërë të ditur akoma.

Shihni të plotë postimin e Artës në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm