Çfarë po paralajmërojnë Blunt dhe Real?

By

Dyshja e njohur sidomos kohëve të fundit, Blunt dhe Real, kanë bërë një njoftim përmes rrjeteve sociale.

Artistët të cilët u kapën me disa prej reperave shqiptarë, ishin në Dubai për të realizuar klipin e këngës së re.

Me t’u kthyer në kryeqytet, Blunt dhe Real zbuluan se ky projekt tashmë i finalizuar do të publikohet nesër, duke e cilësuar këtë ditë si shumë të madhe.

Poashtu, ata kanë bërë të ditur se albumi me titull ‘Tululu’ ka përfunduar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm