Më në fund: Sonte publikohet ‘Dritat’ nga Yll Limani dhe 2po2

By

Ka disa ditë që në Instagram kanë qarkulluar disa video të shkurtëra ku përmbanin një tekst në shumë gjuhë me përmbatje të njëjtë: “Bazuar në një ngjarje të vërtetë”.

#bazuarnenjengjarjetevertete

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Prive.al që në fillim raportoi se për çfarë bëhej fjalë konkretisht, por tani ka ardhur koha që gjithë këtë kuriozitet ta shuajmë.

‘Dritat’ është projekti që ka bërë zhurmë këto kohë ende pa u lançuar.

Ky produksion muzikor në të cilin është punuar në më shumë se një vit, vjen në duet me reperin 2po2.

Gjithçka rreth saj do të mësohet sonte, pasiqë para pak minutash Limani ka treguar se në mbrëmje do të bëhet lançimi i ‘Dritat’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm