Martohet Ricky Martin (FOTO)

By

Ricky Martin, mashkulli i ëndrrave për shumë vajza është martuar!

Këngëtari nga Puerto Rico ka zbuluar këtë javë gjatë premierës së një filmi që ai dhe artisti Jëan Yosef i kanë thënë po njëri-tjetrit ndonëse nuk ka specifikuar kur dhe si ka ndodhur. ‘Jam një bashkëshort tashmë’ – Martin i ka thënë E! Neës.

‘Është fantastike. S’mund ta paraqes atë si të fejuarin. Nuk mundem. Ai është burri im. Ai është mashkulli im’ – shtoi aktori 46 vjeçar.

#Repost @jwanyosef ・・・ This is us in our home??‍♂️??‍♂️ @archdigest had a look inside our most personal abode ? #architecturaldigest #covergirl

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Image result for ricky martin

Çifti u njohën në 2016-tën dhe ata planifikojnë ‘tre ditëshin e festës, darkën, pushimin, festën’ – shtoi ai. Urime! /Prive.al/

Image result for ricky martin

Artikuj të ngjashëm