Artisti i famshëm tregon përkrahjen e tij për Dokufest

By

Dokufest, festivali i dokumentareve dhe filmave të metrazhit të shkurtër do të mbahet në Prizren gjatë muajit gusht në datat 5-12.

Festivali që tërheq një numër të madh turistësh së fundmi ka marrë përkrahje nga artisti i famshëm, Nick Cave.

Ai ka shkrepur një foto duke mbajtur në dorë një letër teksa ‘i dërgon shumë dashuri’ festivalit.

Kjo foto është ndarë në llogarinë zyrtare të Dokufest në Instagram.

Nicholas Edward Cave AO është një këngëtar, kompozitor, poet, tekstshkrues, autor, skenarist, kompozitor dhe aktor australian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm