12 ditë pa seks, Alisa dhe Urimi me përgjigje të ndryshme për këtë pjesë

By

Të premten, Alisa dhe Urimi përfunduan eksperiencën e tyre afro dy javore në BBVK.

Ata qenë të eliminuarit e parë javën që po lëmë pas.

Prive mori emocionet e tyre me t’u eliminuar në një intervistë ku çifti shumë i dashur shpalosën gjithçka.

Nuk i shpëtuan pyetjeve provokative.

Ata u pyetën si ia bënë 12 netë në të njëjtin krevat pa intimitet. Për këtë pjesë, Alisa dhe Urimi patën përgjigje të ndryshme.

“Fol për vete”, i tha mes tjerash në intervistë Alisa-Urimit.

Ndiqeni të plotë intervistën me ta në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm