Në prag të ditëlindjes, Leonora i bën vetes dhuratë një udhëtim

By

Këtë fundjavë, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka vendosur të mos e kalojë në Kosovë.

 

Ajo ka marrë rrugë drejt Stambollit të Turqisë për disa ditë në prag të ditëlindjes së saj me datë 3 Mars.

Por me kë është në Stamboll këngëtarja?

Leonora e cila pak kohë më parë pranoi se është në lidhje, këtë herë shoqërohet nga familja.

Ajo është bashkë me nënën e saj, motrën dhe mbesën siç e ka zbuluar vetë përmes rrjeteve sociale. S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë pushime të këndshme! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm